Total Hygiene & Intim
ficomed komple hijyen vücut ve perine bölgesi için kullanılan temizlik çözümlerini tek bir ıslak eldiven içinde toplayan yenilikçi, pratik bir üründür.

Yatalak hastaların ihtiyaç duyduğu yeterli hijyeni sağlamak her zaman zor bir görev olmuştur. ficomed ıslak eldiven eşsiz tasarımı ile hastaların vücut ve perine bölgesi temizliklerinin zahmetsiz ve mükkemmel bir şekilde yapılabilmesi için hemşire ve hasta bakıcılarına ciddi kolaylık sağladığı gibi temizlik esnasında bulaşma riskini ortadan kaldırır. kullanım kolaylığının üst seviye olması ve pratikliği sayesinde hasta bakımında çığır açan bir üründür.

Kullanım Şekli
Kış Aylarında Isıtarak kullanım:

Ürünü paketi ile birlikte microdalga fırında 20 saniye kadar ısıtarak, sıcak bir banyo yapma olanağı sağlanır. paketin içerisinde bulunan eldivenler özel tasarım olup, kullanıcı yı da düşünen bir teknoloji ile tasarlanmıştır. paketin içerisinden çıkardığınız eldiveni vücudun bir bölgesini kese yapar gibi sürünüz ve bunu diğer bölgelerde de ayrı bir eldiven ile tekrar ediniz. her bir eldiven bir bölge için kullanılır.

Yaz Aylarında kullanımı:

Ürün içerisinde bulunan doğal bitkisel karışımlı solüsyonu sayesinde herzaman serin kalma özelliğine sahiptir. paketin içerisinde bulunan eldivenler özel tasarım olup, kullanıcı yı da düşünen bir teknoloji ile tasarlanmıştır. paketin içerisinden çıkardığınız eldiveni vücudun bir bölgesini kese yapar gibi sürünüz ve bunu diğer bölgelerde de ayrı bir eldiven ile tekrar ediniz. her bir eldiven bir bölge için kullanılır.

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş