FICOMED Islak Eldiven Vücut ve Perine Bölgesi

Ficomed Vücut ve Perine Bölgesi için kullanılan temizleme solüsyonlarını tek bir ıslak eldivende birleştiren yenilikçi, pratik bir üründür.

Yatalak hastaların ihtiyaç duyduğu yeterli hijyeni sağlamak her zaman zor bir iş olmuştur. Ficomed ıslak eldiven benzersiz tasarımı ile hastaların vücut ve perine bölgesini zahmetsizce ve kusursuz bir şekilde temizleyebilmeleri için hemşirelere ve hasta bakıcılarına ciddi kolaylık sağlarken, temizlik sırasında kontaminasyon riskini de ortadan kaldırır. Yüksek kullanım kolaylığı ve pratikliği sayesinde hasta bakımında çığır açan bir üründür.

Kışın Isıtarak Kullanım:

Ürünü paketiyle birlikte mikrodalga fırında 20 saniye ısıtarak sıcak banyo yapmak mümkündür. Paket içeriğinde bulunan eldivenler, kullanıcıyı da düşünen bir teknoloji ile özel olarak tasarlanmış ve tasarlanmıştır. Paketten çıkardığınız eldiveni, kese yapıyormuş gibi vücudunuzun bir yerine uygulayın ve diğer kısımlarda ayrı bir eldivenle tekrarlayın. her eldiven bir bölge için kullanılır.

Yaz aylarında Kullanım:

Ürün içerisindeki doğal bitkisel karışım solüsyonu sayesinde her zaman serin kalma özelliğine sahiptir. Paket içeriğinde yer alan eldivenler, kullanıcıyı da düşünen bir teknoloji ile özel olarak tasarlanmış ve tasarlanmıştır. Paketten çıkardığınız eldiveni, kese yapıyormuş gibi vücudunuzun bir yerine uygulayın ve diğer kısımlarda ayrı bir eldivenle tekrarlayın. her eldiven bir bölge için kullanılır.

Sipariş Ver


:

:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.


Paylaş