Hacı Ahmet Halıcı Cami Açılış Töreni

Halıcı Group Şirketler Grubu'nun bir üyesi olan, Halıcı Sağlık İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şirketi'nin sosyal projesi olan Hacı Ahmet Halıcı Cami Açılış Törenini, Tekirdağ Valisi Sn. Aziz YILDIRIM'ın katılımıyla gerçekleştirdik. Cami 3 dönüm arazi üzerine kurulu 750 m2 kapalı alana sahip 1050 kişilik kapasitesi ile Malkara Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikaların ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır.


İZMİR,TEKİRDAĞ VE AFRİKA ÜLKELERİNE SAĞLIK ÜRÜNLERİ YARDIMI

İZMİR DEKİ DEPREMZEDE VATANDAŞLARIMIZ , TEKİRDAĞ VE TÜRKİYENİN BİRÇOK YERİNDE BULUNAN YÜZBİNİ AŞKIN ÖĞRENCİMİZ VE YURTTIŞINDA ÖZELLİKLE AFRİKA ÜLKELERİNDEKİ KARDEŞLERİMİZ İÇİN TOPLAMDA 250 BİNDEN FAZLA SAĞLIK ÜRÜNÜ BAĞIŞI YAPTIK VE HER ZAMANDA YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ.BİZLERE DAĞITIMDA DESTEK OLAN İHH , İL VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİMİZ VE EMEĞİ GEÇEN KARDEŞLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.


HACI AHMET HALICI CAMİİ TEMEL ATMA TÖRENİ

HALICI GURUP ŞİRKETLERİNDEN, HALICI SAĞLIK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD.  ŞİRKETİNİN SOSYAL PROJESİ  OLAN HACI AHMET HALICI CAMİİ TEMEL ATMA TÖRENİNE, TEKİRDAĞ VALİSİ SN. AZİZ YILDIRIM'IN KATILIMIYLA  TEMEL ATMA TÖRENİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK. CAMİİ 3 DÖNÜM ARAZİ ÜZERİNE KURULU 750M2 KAPALI ALANA SAHİP 1050 KİŞİLİK KAPASİTESİ İLE MALKARA OSB DE BULUNAN FABRİKALARIN İHTİYACINI KARŞILAMAK ÜZERE TASARLANMIŞTIR. BİR YIL GİBİ KISA BİR SÜREDE BİTİRİLMESİ ÖN GÖRÜLMEKTEDİR.


Paylaş